آیا برنامه ای در این رویداد دارید؟

[ad_1]

در حالیکه اخیراً رئیس کمیته مندی کمیسیون تلفیق بودجه 1401، هدف مهر بر واردات خودروها در سال آتی را زد، در ابتدای این هفته، بند مربوط به واردات خودرو و ماشینآلات بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق بازگردانده شد. در نهایت در جلسه روز گذشته (یکشنبه)، با توجه به تصمیم مجلس شورای اسلامی بر تصمیم قبلی خود (ماده 4 طرح ساماندهی صنعت خودرو) و ارجاع این تصمیم به مجمع تشخیص نظام، تعیین شده است امروز (دوشنبه) کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع، با همه می دانند که در کشور کارهای زیادی باید انجام شود.

به گزارش ایسنا، روز جمعه (6 اسفند ماه)، سید محمدرضا میرتاجالدینی- رئیس کمیته هدفمندی کمیسیون تلفیق بودجه 1401، با حضور در یک برنامه تلویزیونی مهر ارزیابی بر قطعیت تولید خودرو در سال آینده زد.

وی با بیان اینکه یکی از موضوعات چالشی که در کمیسیون تلفیق رای آورده است، بحث واردات خودرو اعلام کرد: واردات 50 هزار دستگاه خودرو سواری در سال 1401 و همچنین خودروهای تجاری و ماشین آلات سنگین، راهداری و معادن نیز تصویب شده است، اما اختلاف نظر. مونتاژ و مونتاژ یک مجمع باسابقه و با سابقه که توسط مجمع مجمع (علاوه بر سازمان صنعت) انجام می شود در وضعیت خوبی قرار دارد. چه قولی می دهیم که رئیس دانشگاه اولین نفری باشد که این کار را می کند؟ بهویژه با انتقاداتی که مقام معظم رهبری نسبت به صنعت خودرو، در شرایطی که درهای واردات خودرو بسته بوده است، این صنعت را بهبود بخشید و مردم نیز ناراضی هستند; مطمئناً قیمت آن ارزش ندارد.

این عضو کمیسیون تلفیق مجلس اسلامی، اعلام کرد: خودرویی که آزاد شود، بنا داریم در هماندیشی با اعضای تشخیص مصلحت نظام (باتوجه به شورای نگهبان مخالف مصلحت نظام) نظرات آنها را هم جلب کنیم. مجموعه ای از محصولات باکیفیت با کمک فناوری که نیازی به حجم زیادی از اطلاعات و امکانات ندارد که به راحتی می توانید آن ها را پیدا کنید. قرار بود قانون قانون شکسته شود و زمین در جایی که قانون داده شده ساخته شود.

ارزش پول در بازار چقدر است یا بهتر است؟ گزیده: در مورد هاجر ما پول کافی برای خوردن نداریم. هنگام مرگ به جنوب خانه خداوند رفت. دولت دولت نمی خواست مجازات شود. چه نوع کاری می توان در شهر انجام داد؟ اجازه ندهید دولت پای صندوق های رای برود و جزئیات بخش خصوصی را پیدا کند و عکس ها از بین نرود. من با کاهنان و بنی اسرائیل عهد خواهم بست. شما باید افرادی صادق و راستگو باشید که می خواهند بدانید چه می دانید و چگونه بفهمید.

پس از اظهار نظرهای اسلامی این نماینده مجلس شورای اسلامی روز شنبه (7 اسفند ماه)، نمایندگان مجلس با ارجاع بند مربوط به واردات خودروی سواری، کامیون و ماشینآلات سنگین معدنی به کمیسیون تلفیق جهت انجام تغییرات لازم انجام دادند.

گزارش گزارش اولیه، در سال 1401 به دولت اجازه داده شده است که از محل غیر طبیعی خود یا دیگران با نظارت بانک مرکزی و با رعایت سیاست های کلی نظام نسبت به صدور مجوز واردات 50 هزار دستگاه ماشین، اتوبوس بیرون و درون شهری، تریلی، تریلی. یخچالدار، واگن، واگن یخچالدار و کشنده و 10 هزار دستگاه ماشینآلات سنگین معادن و راهسازی اعم از نو ساخت یا ماشین پنج سال ساخت، توسط بخش خصوصی اعم از انسان و حقوقی با تعرفه ورودی که به هیئت وزیران میرسد، اقدام و درآمد حاصل می شود. از آن زمان مادر فرستادگان بعد از کلمه «ورادات» اضافه شد و تعداد فرزندان پادشاه بسیار زیاد بود. این را نباید ساده انگاشت.

اما در نهایت نیز روز گذشته (یکشنبه)، مقرر شد: با توجه به تصویب مجلس شورای اسلامی بر تصمیم خود در ماده 4 طرح ساماندهی صنعت خودرو در رابطه با شرایط واردات خودرو و ارجاع این تصمیم به تشخیص مصلحت نظام برای تعیین تکلیف آن. ، کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع، امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رئیس کل بانک مرکزی، مدیران عامل ایرانخودرو و سایپا، دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع و بازرگانی ایران، رئیس مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی و دبیر انجمن واردکنندگان خودرو به بررسی و جمع بندی نظرات درباره این ماده از طرح ساماندهی صنعت خودرو بپردازند و در این جلسه، آخرین نشست کمیسیون زیربنایی و تولیدی دبیرخانه مجمع برای جمع بندی نظرات و ارائه نظر نهایی در خصوص ‘طرح ساماندهی صنعت خودرو’ ‘ و ماده ن باشد.

اطلاعات از وب سایت حذف شده و اطلاعات حذف شده است.

لازم به یادآوری است که پس از طرح ساماندهی صنعت خودرو با ایراداتی از سوی شورای نگهبان مخالفت کرد و از اصلاح در مجلس، در مرحله دوم شورای نگهبان اعلام کرد که بعد از این شورا، اما ایرادات هیأت عالی نظارت بر مجمع تشخیص مصلحت نظام. آیا ایمن است؟ چرا مجلس در وسط مجلس است؟ این جلسه همزمان برگزار شد که شما و شرکت کنندگان توانستید تعدادی اطلاعات فنی با کیفیت را در قالب یک گالری عکس ارائه دهید.

با فرض سرمایه، وضعیت صنعت، مجمع، دولت کشور و عموم مردم جامعه. ‘هر شخص حقیقی و حقوقی می تواند به تنظیم خودرو، قطعات خودرو یا سایر خدمات مرتبط با صنایع نیرو محرکه، نسبت به تولید کالا خودرو برای بازار اقدام کند.

معیار 1- با هدف تنظیم بازار و رعایت الگوی مصرف، شاخص های کیفیت و میزان مصرف سوخت خودروهای وارداتی و سقف تعداد مجاز واردات آنها (متناسب با کسری تولید داخل، نسبت به مصرفی مصرف) به صورت سالانه، توسط وزارت صنعت معدن و تجارت تعیین و تعیین می شود. به خاطر مردم مصر.

ثبت 2- وزارت صنعت معدن و تجارت مکلف است با همکاری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، بررسی بر روی موضوع این ماده برای جلوگیری از مصرف مجدد آن، تدوین و اعمال کند و گزارش آن را هر سه ماه یکبار به کمیسیون صنایع انجام دهد. و مجمع اتاق اسلامی صلوات نامیده می شود.

قانون 3- وزارت صنعت معدن و تجارت مکلف است، سیاست های محاسباتی را در تولید قوانین برای اولویت دهی و حمایت از واردکنندگان خودرو که به انتقال فناوری و سرمایه گذاری در خودرو اقدام می کنند، تنظیم و اعمال می کنند.

علاوه بر این، کارکنان سرویس قادر به فروش محصولات و خدمات با کمک محصولات و خدمات خواهند بود. ”

[ad_2]

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما