اختصاصی DNA: رنج پاندیت های کشمیری و سیاست پیرامون آن


احزاب سیاسی مختلف در مورد درد و رنجی که جامعه پاندیت کشمیری در جریان مهاجرت اجباری آنها از دره کشمیر در سال 1989 متحمل شده بود، شروع کرده اند. کنگره گفته است که دولت جاناتا دال به رهبری معاون سینگ، جایی که BJP متحد بود، در این کشور بود. قدرت زمانی که حادثه رخ داد. در حالی که جاگموهان مالهوترا یکی از همکاران RSS فرماندار جامو و کشمیر بود.

در DNA امروز، سردبیر Zee News Sudhir Chaudhary با دو صنعتگر برتر – بازیگر کهنه کار آنوپام خر و کارگردان محبوب ویوک آگنیهوتری – همراه می شود که عذاب جامعه پاندیت کشمیری را از طریق فیلم “پرونده های کشمیر” به نمایش گذاشته اند. “.

در طی این تعامل، بازیگر نقش اول آنوپام خر، که نقش اصلی این فیلم را بازی می‌کند، می‌گوید که چگونه با فیلم ارتباط شخصی برقرار کرده است، زیرا در زمان مهاجرت در میان یکی از قربانیان قرار داشته است. خِر به زی مدیا می‌گوید که فیلم یکی از سخت‌ترین پروژه‌های زندگی‌اش بود که در آن او «بازی نکرد»، بلکه فقط احساساتش را بیان کرد. Anupam Kher به سردبیر Zee News Sudhir Chaudhary می گوید که او پس از فیلمبرداری هر صحنه از فیلم گریه می کرد.

کارگردان ویوک آگنیهوتری، که برای این فیلم جوایزی دریافت می کند، ناراحتی خود را از آنچه که او آن را “کاهش درد کشمیری پادیتز در تعداد” نامید، ابراز کرد. آگنیهوتری تلاش‌هایی را که برای کم‌اهمیت جلوه دادن این حادثه انجام شده بود، به تمسخر گرفت. ویوک آگنیهوتری در طول نمایش گفت: “آیا حتی اگر تنها یک نفر در یک حادثه جمعی در هند مستقل جان خود را از دست بدهد، بی انصافی نیست.”

کارگردان درباره بازخوردهای دریافتی از بینندگان نیز به زی مدیا گفت که چگونه یک پیرزن 80 ساله – که هم سن مادرش بود – بعد از تماشای فیلم به سمت او آمد و سعی کرد پاهای او را لمس کند.

برای مصاحبه مفصل Anupam Kher و Vivek Agnihotri در مورد پرونده‌های کشمیر و تجزیه و تحلیل دقیق سیاست‌های پیرامون این موضوع، DNA را تماشا کنید.Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین ناخن کار تبریزPurchase guideبهترین مشاور کنکوراخبار جدیدBuyاجاره ماشین کیشdigital currency tutorialبهترین تالار عروسی اصفهانdigital currency channel