امارت خدا

[ad_1]

وزیر امور خارجه تاکید کرد: از راه حل سیاسی در منطقه و ابتکار سیاسی برای توقف جنگ و تمرکز بر راه حل سیاسی حمایت می کنیم و آماده کمکی برای پیشبرد این روند هستیم.

حسین امیرعبداللهیان در گفت و گوی تلفنی با مولود چاوش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه درباره آخرین تحولات روابط دوجانبه، همچنین برخی از موضوعات مربوط به مناطق مختلف و بین المللی از جمله بحران های اقتصادی، گفت وگو و تبادل نظر به اداره کل اطلاع رسانی و امور مربوط به وزارت امور خارجه. رد.

دو طرف با رئیس جمهور سلام جمهوری ایران و ترکیه به سفر آتی رجب اردوغان رئیس جمهور ترکیه به ایران در توسعه و گسترش بیش از پیش روابط تهران و آنکارا اشاره کردند.

وزیر امور خارجه در این گفت وگوی تلفنی اظهار داشت: روابط دو جانبه در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دارد و هفته آینده هیئت های دو کشور در ادامه توسعه همه جانبه به تهران و آنکارا سفر خواهند کرد.

امیر عبداللهیان ضمن آرزوی موفقیت امیر نشست مجمع دیپلماسی آنتالیا و نشست سه وزیر خارجه ترکیه، روسیه و روسیه اظهار داشتند که هیئتی از وزارت امور خارجه ایران نیز در مجمع دیپلماسی آنتالیا شرکت می کند.

و گفت: از آغاز تاریخ پادشاهی مصر و از آغاز جهان و از قدرت شیطان.

اولو: تحریم راه هی مشلی

مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه نیز در این گفت وگوی تلفنی با تاکید بر گام های کنترل و ملموس در پیشبرد روابط دو جانبه در سایه حمایت از ریاست جمهوری دو کشور، روابط دو کشور را ممتاز و دوستانه خواند.

ارزش ملک بر این اساس است که با هدف خیریه در فروشگاه واقع شده است.

مولود چاوش اوغلو نیز با اظهار نظر از پیچیده تر شدن بحران و احتمال وقوع فاجعه انسانی و افزایش موج مهاجرین و پناهندگان، هدف از نشست سه جانبه وزیران امور خارجه روسیه، ترکیه و ترکیه را باید آتش بس در منطقه و پایدار دانست و تلاش کرد. مراقب باشید در این مکان قدم نزنید.

فرمانده امپراتور قرار بود از شاهنشاه دورتر به شرق شهر سفر کند.

[ad_2]

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما