دولت آماریندر سینگ توسط BJP از دهلی اداره می شد: ادعای بزرگ پریانکا گاندی وادرا


دهلی نو: رهبر کنگره، پریانکا گاندی وادرا، روز یکشنبه (13 فوریه) ادعای بزرگی کرد مبنی بر اینکه کاپیتان آماریندر سینگ، وزیر ارشد سابق پنجاب باید جایگزین شود زیرا دولت وی “از دهلی توسط BJP اداره می شود”.

خطاب به نشست عمومی “ناوی سوچ، ناوا پنجاب” در کوتکاپورا، وادر، که در سینگ حفاری می کرد، گفت: “درست است که ما پنج سال اینجا دولت داشتیم، همچنین درست است که در آن دولت کمبودهایی وجود داشت. جایی در راه گم شد.

دبیر کل کنگره افزود: “آن دولت از پنجاب کار خود را متوقف کرد. آن دولت از دهلی شروع شد و همچنین نه توسط کنگره بلکه توسط BJP و دولت تحت رهبری BJP.”

او گفت که “ارتباط پنهان” امروز در علنی آشکار شده است، و افزود که این دلیل پشت سر نهادن در دولت ایالتی بوده است.

آماریندر سینگ در سپتامبر سال گذشته در پی درگیری شدید با ناوجوت سینگ سیدو، رئیس کنگره ایالتی پنجاب، از سمت خود استعفا داده بود. پس از خروج کاپیتان، چارنجیت سینگ چانی به عنوان رئیس جدید پنجاب منصوب شد.

آماریندر سینگ نیز کنگره را ترک کرده بود و حزب خود به نام کنگره پنجاب لوک (PLC) را راه اندازی کرده بود. PLC سینگ با BJP و Shiromani Akali Dal (Sanyukt) به رهبری سوخدف سینگ دیندسا برای شرکت در انتخابات آتی مجلس پنجاب در 20 فوریه اتحاد تشکیل داده است.

در همین حال، Vadra همچنین به AAP که به عنوان یکی از رقبای اصلی کنگره حاکم در پنجاب ظاهر شده است، حمله کرد.

PTI به نقل از رهبر کنگره گفت: “حزب سیاسی دیگری از دهلی آمده است. از طریق تبلیغات به شما مدل دهلی نشان داده می شود و مردم به شما مراجعه می کنند و مدل دهلی و (کار انجام شده توسط) دولت در دهلی را تبلیغ می کنند.” گفتن

او ادعا کرد که دولت AAP در دهلی یک “شکست” بوده است.

(با ورودی های آژانس)

تلویزیون زنده
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم