راهول گاندی “افش” می دهد که چرا کنگره کاپیتان آماریندر سینگ را از سمت فرماندهی ارشد پنجاب برکنار کرد


دهلی نوراهول گاندی روز سه‌شنبه با شکستن سکوت خود در مورد خروج بدون تشریفات سروان آماریندر سینگ به عنوان CM پنجاب، مدعی شد که جانباز حزب در حل مسائل برق پنجاب شکست خورده است.

رهبر کنگره در حین سخنرانی در یک تجمع در فاتحگر صاحب پنجاب گفت که سروان آماریندر سینگ همچنین “رابطه نزدیکی با BJP” دارد. راهول همچنین ادعا کرد که کنگره کاپیتان آماریندر سینگ را برکنار کرد زیرا او از ارائه برق رایگان به مردم فقیر در پنجاب خودداری کرد.

راهول گاندی گفت: “من به شما می گویم که چرا سروان آماریندر سینگ از سمت رئیس جمهور پنجاب برکنار شد. به این دلیل است که او با ارائه برق رایگان به مردم فقیر موافقت نکرد.” راهول گاندی در جمع گسترده حامیان کنگره گفت: “او گفت من با شرکت های تامین کننده برق قرارداد دارم.”

راهول که آماریندر سینگ را «فرد متکبر» خطاب می‌کند، ادعا می‌کند که برخلاف سی‌ام چارنجیت سینگ چانی، هرگز او را در آغوش یک فرد فقیر ندیده است.

راهول با اشاره به تهدید مواد مخدر گفت: «من مدام می گفتم مواد مخدر تهدیدی برای کشور است. این را دوباره می گویم، پنجاب ایالتی نیست که در آن آزمایش انجام شود. توسعه و رشد در پنجاب بی معنی خواهد بود اگر مواد مخدر به تخریب زندگی جوانان در اینجا ادامه دهد.»

ممکن است به یاد بیاورید که سروان آماریندر سینگ در سپتامبر سال گذشته به دنبال کشمکش شدید قدرت با ناوجوت سینگ سیدو، رئیس کنگره ایالتی، از سمت وزیر ارشد استعفا داد.

کهنه سرباز کنگره پنجاب بعداً حزب را ترک کرد و لباس سیاسی خود – کنگره پنجاب لوک (PLC) را به کار گرفت. PLC اکنون با اتحاد با BJP و Shiromani Akali Dal (Sanyukt) به رهبری سوخدف سینگ دینسا در انتخابات مجلس ایالتی رقابت می کند.

پنجاب در 20 فوریه پای صندوق های رای می رود. شمارش آرا در 10 مارس آغاز خواهد شد.

تلویزیون زندهCharlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین ناخن کار تبریزPurchase guideبهترین مشاور کنکوراخبار جدیدBuyاجاره ماشین کیشdigital currency tutorialبهترین تالار عروسی اصفهانdigital currency channel