راه حل نهایی برای پهپاد سمپاش که امروز می توانید درباره آن بیاموزید

جدای از چالش‌های نظارتی، HSE اکنون در کنار سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) کار می‌کند تا اقداماتی را برای ایمن کردن عملیات پهپاد انجام دهد. اداره هوانوردی فدرال (FAA) مرتبط: – ثبت نام FAA (5 دلار برای هر پهپاد). FAA گاه به گاه شما را بررسی می کند تا مطمئن شود که به طور قانونی کار می کنید. امروزه پهپادهای چند روتوری حدود 10 دقیقه زمان پرواز دارند و به مخزن اجازه می دهند قبل از نیاز به فرود برای پر کردن مجدد و تعویض باتری برای پرواز بعدی پراکنده شود. برخی از شما یک هلیکوپتر گازی در اطراف یا یک مولتی روتور دارید. لطفاً مطمئن باشید که پهپاد سمپاش هلیکوپتری سفارشی را با قیمت رقابتی از کارخانه ما خریداری کنید. ما به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان پهپادهای سمپاش هلیکوپتر در چین، محصولات با کیفیت و خدمات خوب را معرفی می کنیم. 2. استفاده از موتور براشلس به عنوان قدرت، عمر طولانی، مجهز به GPS با دقت بالا و سنسور IMU، پاشش دقیق آفت کش ها. برای شناسایی مناطق خاصی از ملک شما که نیاز به سمپاشی دارد.

راک استار بودن در صنعت شما یک موضوع Sprayer Drone است

"امروزه خلبانان به سمت فرودگاه پرواز می کنند – Ag-Cormorant نیازی به فرودگاه ندارد و نیازی به پرواز از فرودگاه به میدان با مخزن پر از مواد شیمیایی ندارد که استفاده از آن را بسیار ایمن تر می کند. هراری می‌گوید: «اول از همه، ما شبیه‌سازی‌های رایانه‌ای را برای بررسی پتانسیل Ag-Cormorant انجام دادیم و دیدیم که می‌تواند با هر سرعت هوایی که توسط اپراتور مورد نیاز است پرواز کند.» پاشش پهپاد می‌تواند تا 90 درصد در مصرف آب و 40 درصد صرفه‌جویی کند. استفاده از آفت کش ها

همچنین افراد از عملیات سمپاشی حذف می شوند که می تواند به کاهش آلودگی شیمیایی انسان کمک زیادی کند. چه فاکتورهای دیگری را باید در هنگام استخدام کسی که به من کمک کند در نظر بگیرم؟ آنها دریافتند که افزایش ارتفاع پرواز باعث محدودیت در عواملی مانند محدوده اسپری، یکنواختی رسوب و نفوذ اسپری به تاج گیاه می شود. FAA اکنون شاهد ستاره خود را علیه شما پیدا کرده است. چیزی که چند سال پیش دور از ذهن به نظر می رسید، اکنون توسط برخی از بازیگران برجسته در میان شرکت های هواپیماهای بدون سرنشین و تولیدکنندگان حفاظت از محصولات مورد پذیرش قرار گرفته است، که منجر به مشارکت هایی می شود که سوزن را بر روی ورودی های پهپادهای کاربردی حرکت می دهند. به‌علاوه، ما دیده‌ایم که چگونه جریان هوای روتور روتورها، سایبان گیاه را باز می‌کند تا قطرات اسپری بتوانند به پایه گیاه برسند تا حفاظت کارآمدتر و جامع‌تری را ارائه دهند.

3. برنامه دستیار حفاظت از گیاه از تولید مسیر هوشمند پشتیبانی می کند و می تواند عملیات را به طور مستقل اسپری کند تا شدت کار اپراتور را کاهش دهد. کار سمپاشی هوشمند دستان خود را رها کنید، برنامه های پرواز را توسط برنامه برای مزارع خود تنظیم کنید، پارامترهای سرعت پرواز، جریان مایع و غیره را تنظیم کنید. سپس به پهپاد اجازه دهید این کار را خودش انجام دهد. ون، ی. لی، ال. چن، ال. خو، جی. هوانگ، ی. تانگ، کیو. روش Yi، T. برای اندازه‌گیری الگوی پاشش پهپاد با تحلیل طیف مبتنی بر مدل PLS. 22. ون، اس. ژانگ، کیو. دنگ، ج. لان، ی. یین، ایکس. شان، جی. طراحی و آزمایش یک سیستم اسپری متغیر برای وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین بر اساس کنترل PID و PWM. 93. دو، ح. ژای، سی. چن، ال. وانگ، اس. Wang, مشاهده انواع پهپاد سمپاش X. ویژگی‌های تغییرات میدانی ارتفاع بوم سمپاش با استفاده از سیستم تشخیص ارتفاع بوم طراحی‌شده جدید.

8 بزرگترین مسائل درباره Sprayer Drone

72. پریرا، LS; پاردس، پ. ملتون، اف. جانسون، ال. وانگ، تی. لوپز-اوریا، آر. Cancela، JJ; آلن، RG World Air Forces 1994 pg. نیروی هوایی جهانی 1971 صفحه. نیروی هوایی جهان 2004 صفحه. مجله World Air Power, Volume 24 Spring 1996. London: Aerospace Publishing. ما یک شرکت پیشرو و تاسیس شده در سال 2006 هستیم که مورد نیاز همه نوع شرکت ها در بخش های فوق الذکر برای هواپیماهای بدون سرنشین بال ثابت CT-05، HYPLD-8 Wing Power Line، DJI-Agras T16 Agricultural Sprayer Drone و سایر پهپادها هستیم. اگر طراحی حجیم پهپادهای سمپاشی کشاورزی برای شما پیچیده به نظر می رسد و فقط یک پهپاد سمپاش ساده می خواهید، این پهپاد بهترین گزینه برای شماست.

نوع پهپاد، تعداد باتری‌ها و شارژرهای باتری، نیاز به تجهیزات اضافی و ارتقاء، و همچنین سطح آموزش مورد نیاز به موارد استفاده فردی شما بستگی دارد. خوشبختانه می توانید معافیت و گواهینامه را به طور موازی برای سرعت بخشیدن به کارها دنبال کنید، اما قبل از بازرسی توسط FAA به عنوان آخرین مرحله برای دریافت گواهینامه اپراتور هواپیمای کشاورزی، به تأیید معافیت نیاز دارید. من در قلب یک قلع و قمع و مهندس هستم، من عاشق خلق چیزهای جدید و حل مشکلات هستم.

3 پیشنهادات که ممکن است شما را در Sprayer Drone تأثیرگذار می کند

شرکت را در نظر بگیرید. DJI گوریل بزرگ اتاق است اما انواع و اقسام مشکلات را دارد. پهپادهای مبتنی بر پهپاد (وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین) ما برای حل مشکلات عمده از جمله کمبود نیروی کار در مزرعه، اسپری زمان بر و غیر یکنواخت، اتلاف متمرکز شده اند. ویژگی های پهپادهای ما کاربر پسند، عمر باتری طولانی، گزینه های حالت پرواز خودکار/دستی، افزایش زمان برای اسپری، سهولت حمل و نقل و بسیاری موارد دیگر است. برای استفاده در زمین های کشاورزی بزرگ بهتر است زیرا استفاده از کوله پاش زمان و تلاش زیادی را از شما می گیرد. این شرکت به بررسی ملاحظات مختلف زراعی تغییر خواهد کرد، از جمله اینکه چه ارتفاعی برای استفاده از محصولات در محصولات کشاورزی بهتر است و اینکه آیا پهپاد درجه یک نظامی Tactical در مقایسه با کاربرد سکوی زمینی، مزایای کاهش رانش را ارائه می دهد یا خیر. Aerial Drobotics یک شرکت نوظهور تامین کننده سمپاش پهپادهای کشاورزی است که متعهد به ارائه پهپاد با کیفیت بالا است. Aerial Drobotics پهپادهای مختلفی را برای جامعه کشاورز با بودجه مناسب راه اندازی کرد.

"ابتکارات منتشر شده، به عنوان مثال با DJI، بر قابلیت های بار قابل توجهی کمتر (یعنی زیر 55 پوند) و کمک های کمکی برای کاهش رانش با استفاده از پهپادهای کوچک متمرکز شده است. این هواپیما در بین شرکت های چارتر هوایی و خطوط هوایی کوچک محبوب است و توسط آنها اداره می شود افراد و شرکت های خصوصی 33 مشتری گواهینامه عملیات هواپیماهای کشاورزی تجاری را دریافت می کنند. درخواستی برای دیدن چند یا چند درصد از مشتریان آنها اپراتورهای دارای گواهینامه قانونی در دنیای واقعی هستند. اکثر اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین تجاری از قسمت 107 پیروی می‌کنند. روش‌های قانونی دیگری نیز وجود دارد که می‌توان هواپیمای شما را به طور قانونی به پرواز درآورد، اما این روش بیشترین زمان و هزینه را دارد. هراری می‌گوید: «زمان‌بندی کاربرد فاکتور مهمی است و بهترین زمان برای سمپاشی بیشتر زمانی است که هوا هنوز برای پرواز خلبانان تاریک است». ممکن است سه سال یا پنج سال، شاید کمتر طول بکشد. این روند می تواند 1-5 ماه طول بکشد. 3 ماه طول کشید تا 2000 هکتار را با یک جفت وادر نشتی، یک کایاک و یک جی پی اس دستی نقشه برداری کنم. سرعت انبوهی به 40 هکتار در ساعت یا 300 هکتار در روز می رسد.

برای اعمال نرخ مدولاسیون، آن را به پایانه سمپاش خود منتقل کنید. این یک منطقه بسیار گسترده است، اما فقط بدانید که ایالت ها از شما می خواهند که نوعی مجوز آفت کش با استفاده محدود را برای سم پاشی هر گونه سم اقتصادی دریافت کنید و معمولاً شما به گواهی در دسته ای که کار را انجام می دهید (کاربرد هوایی) نیاز دارید. هرکسی که فکر می‌کند ناوگانی از پهپادهای ارزان قیمت و زیرک جایگزین سمپاش‌های زمینی آن‌ها می‌شود، روی ثبت محصولات مورد نیاز خود در عملیات خود توسط ثبت‌کنندگان حساب می‌کند. در حال حاضر اینها شکستن معامله نیستند، اما شما نیاز به معافیت از این محدودیت ها دارید. اساساً، قسمت 107 مستلزم ثبت نام سمپاش پهپاد، داشتن گواهینامه خلبان از راه دور برای خلبان و انجام عملیات بر اساس محدودیت های ذکر شده در قسمت 107 است. برای خواندن خلاصه کامل قسمت 107 اینجا را کلیک کنید. می گوید. پهپادها با ترکیب سمپاشی با جمع آوری بینش ضروری در مورد سلامت محصول و تولید نقشه های دقیق NDVI و RGBI، به طور فعال عملیات کشاورزی روزانه را بهینه می کنند.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما