راکش تیکایت: UP از کسانی که در مورد کشاورزان صحبت می کنند حمایت می کند، قطب بندی هندو و مسلمان کار نمی کند.


لاکناو: راکش تیکایت، رهبر کشاورز، گفت که رای دهندگان در اوتار پرادش تنها از کسانی حمایت می کنند که در مورد رفاه کشاورزان صحبت می کنند و قطب بندی در خطوط مذهبی به نفع کسانی نیست که در آن زیاده روی می کنند.

او ادعا کرد که کشاورزان در اوتار پرادش “روزهای پر دردسر” را سپری می کنند، زیرا ارزش کمتری برای محصولات خود دریافت می کنند و مجبور به پرداخت قبوض “گزاف” برق می شوند.

“مسائل (انتخابات) کشاورزان، جوانان بیکار و تورم برای طبقه متوسط ​​است. اما تلاش ها برای دوقطبی کردن رای دهندگان هندو-مسلمان از طریق بیانیه های منظم در مورد جناح و پاکستان انجام می شود. اما این برای کسانی که این کار را انجام می دهند جواب نمی دهد در عوض به آنها آسیب برسانید، “تیکایت در مصاحبه ای در روز جمعه در اینجا به PTI گفت.
وی اما نام هیچ حزب یا شخص دیگری را ذکر نکرد.

یوگی آدیتیانات، وزیر ارشد اوتار پرادش، حزب سامجوادی و آخیش یداو، رئیس آن را مورد انتقاد قرار داد و آنها را حامی پاکستان و “پرستان جناح” خواند.

اظهارات Adityanath ظاهراً به اظهارات اخیر رئیس SP در مورد پاکستان و بنیانگذار آن محمدعلی جناح اشاره دارد.

رهبر اتحادیه بهارتیا کیسان در پاسخ به این سوال که آیا او علیه BJP کمپین خواهد کرد یا خیر، گفت که چنین برنامه ای ندارد.

او گفت: “من یک سیاستمدار نیستم، از احزاب سیاسی دوری می کنم. من فقط در مورد مسائل کشاورزان صحبت می کنم و از مردم می خواهم که رهبران خود را زیر سوال ببرند. من به طرح موضوع کشاورزان ادامه خواهم داد.”

او افزود: “در اوتار پرادش، کشاورزان روزهای پر دردسری را سپری می کنند. کشاورزان اینجا نه تنها ارزش کمتری برای محصول خود دارند، بلکه مجبورند نرخ های گزاف برق نیز بپردازند.”

Tikait با امتناع از پیش‌بینی برنده نظرسنجی‌های آتی، مدعی شد که کشاورزان از دوره فعلی راضی نیستند و این در نتایج منعکس خواهد شد.

“من نمی توانم در مورد اینکه انتخابات به کجا می رود یا کدام حزب پیروز خواهد شد، نظر بدهم. با این حال، کشاورزانی که من ملاقات می کنم از وضعیت فعلی راضی نیستند. چیزی که آنها را بیشتر آزار می دهد این است که فرزندانشان هیچ راه شغلی ندارند. من فکر می کنم. کشاورزان و مردم محلی هنگام رای دادن این موارد را در نظر خواهند داشت.

ایالت مهم سیاسی اوتار پرادش از 10 فوریه شاهد رای گیری هفت مرحله ای خواهد بود. نتایج در 10 مارس همراه با سایر ایالت های پنجاب، اوتراکند، گوا و مانیپور اعلام خواهد شد.

تیکایت همچنین از مردم خواست که در حین شمارش آرا در ایالت مراقب فعالیت‌های قضات ناحیه و سرپرستان پلیس باشند زیرا “این افسران ممکن است به نفع دولت در قدرت باشند.”

تیکایت در پاسخ به این سوال که BJP پس از اتحاد RLD-SP در غرب اوتار پرادش چگونه عمل خواهد کرد، گفت: “من فکر می کنم رای دهندگان از کسانی که مخالف کشاورزان نیستند حمایت خواهند کرد. آنها از کسانی حمایت خواهند کرد که رای دهندگان هندو و مسلمان را قطبی نمی کنند. مردم از آنها حمایت خواهند کرد. که در مورد مسائل خود و نه تنها در مورد پاکستان و جناح صحبت می کنند.

تیکایت، که اهل منطقه مظفرنگار در غرب UP است، گفت که در حال پیگیری پرونده لاخیمپور خری است که در آن هشت نفر از جمله چهار کشاورز در 3 اکتبر جان خود را از دست دادند.

گفته می شود که کشاورزان توسط یک وسیله نقلیه که کارگران BJP را حمل می کرد، سرنگون شدند. چهار قربانی دیگر شامل دو کارگر BJP بودند که گفته می‌شود توسط معترضان خشمگین لینچ شده‌اند. Ashish پسر وزیر اتحادیه آجی میشرا متهم اصلی این پرونده است و در حال حاضر در زندان است.

“من به لاکنو آمده ام تا در مورد برخی از مسائل مربوط به این پرونده با مقامات ارشد صحبت کنم. کشاورزان محلی و اعضای خانواده کشاورزانی که در خشونت کشته شده اند به صراحت گفته اند که عدالت تنها پس از اجرای قانون علیه وزیر کشور اجرا خواهد شد. ایالت آجی میشرا تنی. پلیس هنوز او را متهم در این پرونده نکرده است.

تلویزیون زندهAlina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین ناخن کار تبریزPurchase guideبهترین مشاور کنکوراخبار جدیدBuyاجاره ماشین کیشdigital currency tutorialبهترین تالار عروسی اصفهانdigital currency channel