زی نیوز خروجی نظرسنجی 2022: کنگره احتمالا قدرت را در اوتاراکند به دست می گیرد و BJP را برکنار می کند


دهلی نو: زی نیوز که یکی از بزرگ‌ترین خانه‌های رسانه‌ای کشور است، روز دوشنبه نتایج بزرگترین نظرسنجی‌های خروج برای انتخابات مجلس سخت سال 2022 را در پنج ایالت بزرگ UP، اوتاراکند، پنجاب، گوا و مانیپور پخش کرد.

زی نیوز بزرگترین نظرسنجی تاریخ را برای بررسی روحیه رای دهندگان در پنج ایالت که اخیراً به پای صندوق های رای رفتند، انجام داده بود. شدت مبارزات انتخاباتی با دسی بل بالا را می توان با این واقعیت سنجید که نخست وزیر مودی و همه رهبران ارشد احزاب سیاسی جریان اصلی مجبور بودند برای تبلیغات در نمایش های جاده ای به جاده بیایند.

پیش بینی صندلی (70)

سرنوشت 632 کاندیدای مجلس 70 عضوی اوتاراکند در 14 فوریه با رای گیری این ایالت در یک مرحله مشخص شد. نظرسنجی خروجی Zee News یک جنگ نزدیک بین BJP حاکم و کنگره در اوتاراکند را پیش بینی کرده است. بر اساس پیش بینی ها برای ایالت تپه ای اوتاراکند، کنگره به رهبری هاریش روات، وزیر ارشد سابق، انتظار می رود حدود 35 تا 40 کرسی را به دست آورد. در حالی که پیش بینی می شود کنگره یک بازگشت قوی داشته باشد، BJP حاکم احتمالاً بیش از 25 کرسی را به دست خواهد آورد.

نظرسنجی خروجی Zee News یک جنگ نزدیک بین BJP حاکم و کنگره در اوتاراکند را پیش بینی کرده است.

انتخابات مجلس برای 70 کرسی در اوتاراکند برگزار شد و این ایالت امسال اندکی کمتر مشارکت داشت – 65.4 درصد. ایالت تپه در جریان رای گیری یک مرحله ای برای مجلس اوتاراکند، مشارکت 62.5 درصدی رای دهندگان ثبت کرده بود. در سال 2017، مشارکت رای دهندگان برای 69 کرسی مجلس اوتاراکند 65.64 درصد بود.

طبق دستورالعمل‌های کمیسیون انتخابات هند، نتایج نظرسنجی خروجی تنها پس از پایان رای‌گیری در همه ایالت‌هایی که به طور همزمان به صندوق‌های رای می‌روند، منتشر می‌شود. پس از پایان مرحله هفتم رای گیری مجمع در UP، حوالی ساعت 18:30، تحریم خروج از کشور لغو شد.

تلویزیون زندهFelipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین ناخن کار تبریزPurchase guideبهترین مشاور کنکوراخبار جدیدBuyاجاره ماشین کیشdigital currency tutorialبهترین تالار عروسی اصفهانdigital currency channel