عملکرد دستگاه های هایفو و آر اف پرمون مد

آر اف بهتر است یا هایفو

در حال حاضر، دستگاه هایفو و ترمیا به عنوان جدیدترین روش های درمان جای جوش، از بین بردن افتادگی و شلی پوست و جوانسازی شناخته می شوند. یکی از سریع‌ترین و بی خطر‌ترین دستگاه‌های آر اف، دستگاه آر اف ترماژ است. در واقع این دستگاه با تحریک به ساخت کلاژن موجب شادابی و طراوت پوست صورت می‌شود. میزان اثرگذاری این دستگاه روی لایه درم پوست برای ساخت کلاژن حدود ۶ ماه است. ممکن است افراد در سنین مختلف دچار جوش های صورت شوند ، گاهی اوقات جوش ها خفیف بوده و خود به خود درمان و برطرف می شوند ، این در حالی است که برای از بین بردن برخی جوش و جای جوش ها نیاز به درمان جدی و اساسی می باشد. یکی از راه های بسیار موثر و کمک کننده در درمان جای جوش و جوانسازی صورت ، کمک گرفتن از دستگاه آر اف می باشد.

آر اف بهتر است یا هایفو

افرادی که روی ناحیه ای از پوستشان قرار است میکرونیدلینگ انجام بپذیرد، جای زخمی دارند که هنوز بهبود نیافته است. فیبروپلازی فرآیندی است که در آن بدن، بافت‌های فیبروزی را می‌سازد. بافت‌های فیبروزی باعث تحریک ساخت کلاژن شده و کاری می‌کنند که این رشته‌های پروتئینی کوتاه‌تر و مستحکم‌تر شوند. سایت فایند کلینیک در سال 1398 در زمینه بلاگ پزشکی و درج آگهی شروع به فعالیت نمود. این سایت در تلاش است تا راه رابرای کاربران، جهت یافتن نزدیک ترین و بهترین مراکز مورد نظر خود هموار و آسان نماید. در صورتی که قبلاً بوتاکس ، فیلر یا چربی تزریق کرده‌اید به پزشک اطلاع دهید.

نتیجه گیری

۱- این شیوه درمانی نیاز به استراحت ندارد و فرد می تواند بلافاصله به کارهای روزمره بپردازد، اما بهتر است به مدت یک روز بعد از درمان از مواد آرایشی استفاده نکنید. افراد کمی بعد از انجام آر اف پوست آن‌ها دچار تورم می‌شود که این عارضه نیز بعد از یک روز کاملا رفع می شود، اما ممکن است در بعضی از افراد تا یک هفته نیز ادامه داشته باشد. ۲- این روش درمانی دوره نقاهتی ندارد و میزان عوارض جانبی در آن بسیار کم می باشد.

آر اف بهتر است یا هایفو

پوست یکی از فاکتورهای مهم زیبایی صورت می باشد که رسیدگی به آن بسیار حائز اهمیت است. آر اف فرکشنال با تاثیر بر لایه های سطحی و عمقی پوست باعث جوان سازی آن می شود که از طریق فرآیندهای زیر باعث جوانسازی می شود. هایفوتراپی در اولین بار برای درمان تومورهای سرطانی مورد استفاده قرار گرفت اما بعدها استفاده از این روش درمانی به منظور جوانسازی پوست مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا قرار گرفته و یکی از محبوب ترین روش های جوانسازی پوست می‌باشد. بنابراین این روش نسبت به روش هایفوتراپی برای درمان عوارض سطحی تر استفاده می شود. این دستگاه یکی از بهترین دستگاه های مورد استفاده برای جوانسازی پوست است و نسبت به سایر دستگاه ها حدود ۳ برابر تاثیرگذاری بیشتری دارد.

آراف(هایفو بهتر است یا آراف)

کلاژن و الاستین در پوست باعث جذب و حفظ آب ، حفظ استحکام ، قوام و شکل ساختمان پوست می شوند و هرچه بیشتر و باکیفیت تر باشند طبیعتا قوام پوست بیشتر و پوست سفت تر می شود. با استفاده از کمپرس یخ و سرد در محل تحت درمان عوارض ناشی از هایفو را کاهش دهید. تا یک ماه یا 6 هفته پس از هایفوتراپی نباید در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرید؛ در نتیجه هرگز برای برنزه کردن در زیر نور آفتاب دراز نکشید یا از سولاریوم استفاده نکنید. اگر ناچار به قرار گرفتن در معرض تابش خورشید هستید؛ باید از کلاه، نقاب و کرم‌های ضد آفتاب با SPF بالای 30 استفاده کنید.

ترکیب این دو روش درمان یا  combination therapy می تواند موجب اثرگذاری روی تمام لایه های پوست شده و تمام اندیکاسیون های درمانی جوانسازی پوست را برای ما به ارمغان بیاورد. شما می توانید برای کلینیک زیبایی خود، هر دو دستگاه جوانسازی هایفو و آر اف را تهیه نمایید تا باکیفیت ترین خدمات زیبایی را، برای مراجعه کنندگان خود ارائه دهند. شما می توانید برای مقایسه عملکرد دستگاه های هایفو و آر اف در امر جوانسازی پوست، کاتالوگ مربوط به هر یک از دستگاه های یاد شده را با دقت مطالعه نموده و در خصوص مشخصات دستگاه های جوانسازی هایفو یا آر اف، اطلاعات لازم را به دست آورید. دستگاه جوانسازی پوست آر اف نیز با استفاده از امواج رادیویی قوی، چین و چروک‌ها را از بین می‌برد. این امواج پر قدرت در لایه درم پوست حرارت خاصی ایجاد می‌کند و از این طریق کلاژن سازی را چند برابر بیشتر می‌کند. با افزایش سن، پوست ما کلاژن، الاستین و چربی زیر پوست را از دست می دهد؛ صورت حجم خود را از داده و افتادگی پوست و چین و چروک شروع به ظاهر شدن می کند.

معمولا این روش از سوزن زدن روی پوست به کمک فرکانس رادیویی انجام می‌شود. در واقع همین سوزن زدن لایه درم پوست را تحریک به ساخت کلاژن خواهد کرد، سوزن‌ها ویتامین‌ها و مواد مغذی و مورد نیاز تخفیفان هایفو پوست برای ساخت کلاژن را وارد لایه درم صورت می‌کنند. همه دستگاه های آر اف از امواج رادیو استفاده کرده، و با گرم کردن پوست باعث تحریک کلاژن سازی، سفت شدن پوست و مقداری چربی سوزی می شوند.

آر اف بهتر است یا هایفو

هایفو و آر اف همانطور که گفته شد دو روش محبوب جوانسازی بین زیبا جویان است که هر فرد با در نظر گرفتن شرایط فردی و پوستی خود می تواند یکی از این روش های جوانسازی را انتخاب کند. این روش درمانی تهاجمی نیست، به همین سبب عوارض بسیار کمی در مورد آن وجود دارد. از مهم ترین عوارض احتمالی این روش می توان به التهاب پوست، سوزش، سوختگی، قرمزی، میزان کمی کبودی و …. البته بیشتر این موارد در صورتی به وجود می آید که اپراتور دستگاه مهارت کافی برای انجام آن نداشته باشد. اگرچه آر اف و هایفو هر دو هدف یکسانی دارند، اما این دو روش کاملاً متفاوت هستند و استفاده از یکی یا دیگری تا حد زیادی به نتایجی که می خواهید به دست آورید بستگی دارد.

آر اف بهتر است یا هایفو

تکنولوژی مدرن، طیفی از روش های درمانی جوانسازی و کشیدن صورت را به ما ارائه می دهد. هنگامی که گزینه های زیادی به فرد ارائه می شود تصمیم گیری درباره بهترین روش درمانی برای او دشوار می گردد. ۴- میزان عوارض استفاده از این شیوه درمانی برای افرادی که پوست آنها تیره می باشد، بیشتر است و در صورتی که اپراتور از مهارت کافی برخوردار نباشد، ممکن است باعث ایجاد لکه های تیره پوستی شود. ۳- آر اف برای تمامی انواع پوست ها قابل استفاده می باشد و موجب رفع آسیب های سطحی می شود، بنابراین به دلیل کاهش محدودیت‌های آن افراد زیادی از این روش استفاده می کنند. در این نوع از آراف از سوزن های ظریفی که تا عمق ۲ میلیمتری پوست نفوذ می‌کند، استفاده می شود و امواج رادیو فرکانسی از این طریق وارد پوست می شود، در واقع این نوع از آر اف، ترکیبی از آر اف و میکرونیدلینگ می باشد. روش هایفو (Highly Focused Ultrosound) یکی از روش های درمانی و جوانسازی پوست است که در آن از امواج فراصوتی به منظور درمان استفاده می شود.

  • رفع جای لک، درمان شل شدگی پوست، بهبود منافذ بزرگ پوست، درمان چروک های دور چشم، درمان ترک های پوستی، لیفت و بالا کشیدن پوست برخی از کاربردهای این روش درمانی هستند.
  • برای دستیابی به اثر مطلوب آر اف فرکشنال، 3 تا 4 جلسه درمانی توصیه می شود.
  • فن آوری های مدرن طیف گسترده ای از درمان های موجود برای سفت کردن و جوان سازی صورت را در اختیار ما قرار می دهند.
  • این کار سبب ایجاد انعقاد گرمایی بسیاری دقیقی می شود که به لایه SMAS می رسد.
  • در واقع هایفوتراپی یکی از بهترین و جدیدترین درمانها برای کشیدن و سفت کردن پوست به شمار میرود و برای لیفت پوست صورت، گردن، چانه، ابرو و … بکار برده می‌شود.

تعداد دقیق هر یک از این درمان ها به نوع دستگاه مورد استفاده و شرایط پوستی شما مانند کشش فعلی یا ژنتیک شما بستگی دارد. امواج تولید شده توسط دستگاه هایفو در لایه‌های زیرین پوست نفوذ می‌کنند و اثرات شگفت انگیز خود را بر روی نواحی مختلف به جای می‌گذارند. این دستگاه بی‌نظیر موجب لیفت پلک، ابرو و گونه، کاهش چین و چروک، سفت شدن پوست، لیفت گردن، از بین بردن غبغب و همچنین بهبود خط چانه می‌شود و هیچ گونه عوارض جانبی ندارد. همانطور که در قسمت قبلی نیز به این امر اشاره شد، امروزه بسیاری از افراد به دنبال مقایسه عملکرد دستگاه های هایفو و آر اف در امر جوانسازی پوست هستند تا بتوانند یکی از مناسب ترین و بهترین دستگاه های جوانسازی پوست را، تهیه و خریداری نمایند.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما
تمامی محتوای این وب‌سایت توسط هوش مصنوعی تولید می‌شود و هدف ما ترویج یا تشویق به استفاده از آن نیست، بلکه به‌کارگیری برای مطالعه و بررسی مطالبی است که قابلیت ارائه دارد.