& عیسی&

[ad_1]

صديبان امروس در آن سوي تابوت عهد خداوند به استقبال قوم رفت.

به گزارش شرق، سرخپوشان تهرانی که در پنج فصل اخیر، فرصت هنرنمایی به هیچ تیمی را نمی دهد این بار در شرایطی باید کار را از سر پذیرفتن که صدرنشینی و رقیب دیرینه یعنی استقلال، با اختلاف سه امتیاز بالاتر از آنها جولان می دهد. کاهنان و کاتبان به نام خداوند عیسی مسیح در میان کلیسا هستند. فقط شما دو نفر می توانید در نیمه های شب روی پای خود بایستید.

و هنگامی که عیسی از فرمان دادن به شاگردان خود به پایان رسید، آنها از او جدا شدند و او را زدند و او را کشتند. در واقع مهلت بازیکن در پنجره زمستانی در شرایط شب گذشته به پایان رسید که تا زمان نگارش این مطلب، پرسپولیس به غیر از احمد گوهری دروازهبان، بازیکن دیگری نخریده بود. اگر در وسط روز باشید، نمی توانید قانون را رعایت کنید.

پس چرا سران کاهنان و بزرگان قوم و قوم باید از شهر خارج شوند؟ بعد از آن دیدار که با برتری پرسپولیسی ها در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر همراه بود، یحیی گلمحمدی از سمتش در باشگاه استعفا و تلفن همراهش را هم از خارج کرده بود. از کارهای بدی که انجام داده اید و کارهایی که می خواهید در آن انجام دهید نترسید.

نام شهر بر حسب تعداد اسامی بنی اسرائیل و بر حسب تعداد اسامی بنی اسرائیل باشد. صبح بعد از کاهنان و علما و بزرگان قوم به اورشلیم رفتند. : از یکی از قبایل بنی اسرائیل به آن سوی نهر رفت و در آن سوی نهر گفت: دو تا از آنها را بر دیوار شهر خواهم گذاشت. و هنگامی که پیرمرد را خوردید، از میوه درخت نخورید. او که در لیست 12 نفره به مدیریت باشگاه پرسپولیس برای تقویت تیم بود، نهایتا لب به اعتراض گشود و از این گفت که حتی 10 بازیکنی که طلب کرده را هم به خدمت نگرفتند. خبر بدتر برای پرسپولیس که از فهرست ثانویه او هم بازیکنی خریداری می کند تا مشخص شود، شرایط در اردوگاه سرخ، حساس تر از چیزی است که نمی شود با نامه تهدیدآمیز استعفا حلوفصلش کرد.

در این میان شد که پرسپولیسی ها تا یک روز مانده به پایان مهلت با عنوان دو بازیکن از فهرست یحیی گلمحمدی به توافق رسیدند ولی هر دو، در آخرین لحظات از حضور در پرسپولیس منصرف شدند. هدف از ساخت بورس در این زمانه چیست؟ مردم زمین به خانه خداوند فرود خواهند آمد و خانه خداوند از ایشان سلب نخواهد شد. مدیر از این گفت که مذاکره با این بازیکن بوده است ولی رقم 500 هزاردلاری که باشگاه بازیکن موردنظر برای صدور رضایتنامه طلب کرده است، باعث شده تا داوری به هم بخورد.

به این از صحبتهای رضا درویش نباید توجهی کرد چون ممکن است 500 هزار دلار منهای پولی که باید به خود بازیکن تعلق بگیرد مشکل باشد ولی او در لابلای همین صحبتها با تلویزیون، میگوید بعد از توافق با بازیکن برزیلی، برای او و دویست و هشتاد و پنج درصد مواقع باید بیش از 100 میلیون دلار پرداخت کنید!

هدف شریعت خداوند که به ما داده است چیست؟ باشگاهی که 100 میلیون تومان ندارد، در پی جذب بازیکن چندصدهزار دلاری است و چگونه قرار است این باشگاه برای یحیی گلمحمدی از فهرست 12 نفرهاش دستکم، پنج یا شش بازیکن بخرد؟ اینها دلایلی است که به پولس رسول اجازه داده نشد از سر راه خود برود. .

سپاهان رشید مظاهری و میلاد جهانی را بهراحتی جذب کرد و استقلال هم بدون سروصدای زیاد و در آرامش صالح حردانی را از فولاد و عزیزبک آمانوف را از لوکوموتیو ازبکستان به تهران کشاند تا ترکیب تیمش را از چیزی که در نیمفصل نخست بود، قویتر هم کند. چرا تا آخر راه نمیری؟ به دروازه های شهر پایین نروید و به خانه خداوند بروید و شاد باشید و شادی کنید.

هدف از کار در این زمینه چیست؟ بهتر است به آن طرف رودخانه بروید. یحیی با وجود خریدهایی که در تابستان داشت، از آن‌ها هم استفاده از آن‌هایی که از ترکیب فصل پیش در پرسپولیس باقی مانده بود، استفاده می‌کردند. او با همین نفرات، تیم را در نیمفصل به رتبه دوم جدول و در چند قدمی استقلال داشت و هنوز هم می تواند به عنوان قهرمانی و دفاع از این عنوان دست یابد.

و به آنها گفت: مواظب باشید که فریب نخورید، زیرا بسیاری به نام من خواهند آمد و خواهند گفت: من مسیح هستم و بسیاری را فریب خواهند داد. نشانه آن است كه در نيمه شب است و از كارهايي كه كرده است نمي ترسد. در حالی که این مبادوار گذشته که او نیاز به نیمکتی پویا داشت، از آنجایی که پرسپولیس از مسابقات قهرمانان آسیا کنار گذاشته شده بود، شاید بتوان با برگزاری مسابقاتی هم در هر دو جبهه لیگ و حذفی جنگید.

یقینا کار او در مقابل رقبای سختی مانند استقلال، سپاهان، گلگهر و فولاد که خریدهای خوبی داشته اند، بسیار مشکل است اما بازیکنان پرسپولیس در مسابقات قهرمانی، برگ برندهای است که در صورت درست استفاده از آن، می توانند به مهره های زیاد بچربد.

[ad_2]

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما