قفسه بندی خود سوله & بهین انبار آرا

قفسه class= چوب های استفاده شده در نما پس از مدتی دچار فرسودگی و آفت نمی شوند؟ گذاشتن قفسه های کوچک که نمی توان تعداد محصول کافی روی آن ها گذاشت طبیعتا منجر به اتلاف هزینه می شود. همچنين عنوان خردهفروش به شرايطي که در آن ارائهکننده ي خدمات به نيازهاي تعداد زيادي از افراد خدمت ميرساند نيز بکار گرفته ميشود، همچون خدمات عامالمنفعه مثل برق. در این قفسه های توان در هر دو طرف اجناس و کالا ها را چید و به صورت راهرویی مشتریان می توانند اطراف آن حرکت کرده و کالای مورد نظر خود را دریافت نماید همچنین تعداد طبقات و اندازه طبقات بنا بر کالای موردنظر برای فروش قابل تغییر بوده و می توان برای کالاهای سنگین و حجیم از آن استفاده نمود. در راهکار همکاران سيستم علاوه بر ثبت اطلاعات کامل مشتري، قابليت گروهبندي فرعي و اصلي براي تهيه گزارشات تحليل و اعمال ترفيعات انعطافپذير، برنامههاي تشويقي براي ترغيب مشتريان به خريد بيشتر نيز وجود دارد..

قفسه پيچ و مهره اي

به گزارش ایلنا،کارشناسان ما در شرکت قفسه بندی فضاسازان امین با ارائه این گزارش در نظر دارند تا علاوه بر معرفی انواع قفسه بندی انبار، شما را با اهمیت قفسه بندی در انبارها و همینطور نحوه انبارگردانی آشنا کنند. کفپوش های به کار رفته در این نوع قفسه بندی بر روی بازوها قرار میگیرند و به همین دلیل است که مقاومت بازو اهمیت بسیار زیادی دارد. این سازه از نبشیهای سوراخدار، پانلها یا کفهها و پیچ و مهره تشکیلشده است و مونتاژ بسیار آسان و سریعی دارد. قفسه پیچ و مهره ای یا قفسه طوسی یکی از رایج ترین انواع قفسه بندی قفسه مغازه انبار میباشد . طبقه بندی به گونه ای صورت گیرد که بتواند احتیاجات گوناگون سازمان را برطرف نماید، کالاهای قرار گرفته در طبقه بندی قابل شمارش بوده و آدرس شناسایی داشته باشند، هر گونه تغییری اعم از افزایش و یا کاهش اقلام کالاها درون قفسه های انبار قابل تطبیق شدن باشد.

از ویژگی های بارز این نوع قفسه بندی قابلیت استفاده در انبارهای ملزومات، قطعات یدکی و انبارهای فنی می باشد و نصب و راه اندازی این نوع قفسه بندی به صورت دستی انجام می گیرد . ویژگی منحصر بفرد قفسه بندی درایوین راک نسبت به سایر انواع قفسه بندیها این است که شما میتوانید فریمها، بازوها و ریلها را بر اساس نیاز خودتان سفارش دهید. سيستم فروش فروشگاهي همکاران سيستم علاوه بر کنترل موجودي منفي در سطح هر انبار و در صندوق فروشگاه، امکان تعريف نقطه سفارش کالا را در سطح هر فروشگاه و صدور درخواست اتوماتيک بر مبناي آن را فراهم ميآورد. در راهکار همکاران سيستم در سطوح مختلف سازماني اعم از دفتر مرکزي ، شعب، فروشگاهها و غرفه ميتوان براي هر کاربر حق دسترسيهاي مشاهده اسناد مختلف و همچنين در سطح عمليات را تعريف کرد.

در راهکار همکاران سيستم، امکان تعريف کليدهاي ميانبر براي عمليات مختلف در سطح فاکتور فروش و برگشت از فروش وجود دارد. حداکثر سازی فضای ذخیره سازی در انبار شما یک کار مهم برای به دست آوردن انعطاف پذیری جهت مرتفع کردن نیازهای مختلف در آینده است. علي پاکزاد:روند رو به رشد خرده فروشي در ايران معلول عوامل فراواني است ولي نتيجه آن باعث شده است در نهايت هزينه توزيع به شدت افزايش پيدا کند و شبکه بدون ساختار توزيع به نحوي در کشور رشد کند که در عمل مصرف کننده نهايي براي خريد کالا براي مصرف مجبور به پرداخت هزينه اي چندين برابر قيمت تمام شده کالا شود. در قالب گزارش مديريتي ارايه شده در راهکار همکاران سيستم ميتوان با نگاهي تحليلي به اطلاعات فروش، به تحليل روند فروشگاهها و ارزيابي عملکرد آنها پرداخت.

یکی از انواع قفسه بندی انبار قفسه بندی پانل راک میباشد.

مهمترين مزيتي که راهکار همکاران سيستم براي شما دارد، کاهش هزينههاي سازمان از طريق يکپارچگي کامل فرآيندهاي فروشگاهي با فرآيندهاي مالي و بازرگاني و انبار در دفتر مرکزي است. همچنین طبقه پایین بهتر است که کمی از سطح زمین بالا باشد تا هم گردوخاک روی سطح محصولات و کالاها کثیف نکند و هم اینکه پای مشتریان به آنها برخورد نکند. بازویی قفسه راک (جزء افقی نارنجی رنگ) هم از سایز 156 سانتی متری تا 4 متری موجود است که سایز مناسب برای سوله 2 متر و 70 سانتی متر است. یکی از انواع قفسه بندی انبار قفسه بندی پانل راک میباشد. قفسه فلزی مورد استفاده در انبار ها راک نامیده می شود.

بله. همانگونه که در ابتدا از کارخانه راکو به محل مورد نظر منتقل می شود می توان آن را از طریق قلاب های تعبیه شده بر روی سقف به وسیله جرثقیل بلند و بارها آن را جابجا نمود. بله. اگر سایبان های پیش آمده در نمای کانکس فروشگاهی از نوع ثابت مانند نمونه های ویژه باشد دارای چند مزیت بوده که ایجاد سایه ، نور پردازی و تامین روشنایی جلوی سازه در هنگام شب ، جلوگیری از ریزش باران در قسمت فروش از جمله آنها بوده و به دلیل دارا بودن اسکلت مقاوم سایه بان ها و ارتفاع مناسب به راحتی می توان بر روی آنها گرماتاب نصب و در زمستان مورد استفاده قرار داد. خردهفروشان در انتهاي زنجیره تامین قرار دارند. اين کنترل ميتواند در هر سطح سازمان مورد نياز باشد.

مواد مورد استفاده در ساخت قفسه بندی فروشگاهی شامل آلومینیوم، فراوده های پلاستیکی مانند پلی کربنات آهنی، قفسه های پیش ساخته، و پیچ و مهره میشوند. اما قفسه نیمه سنگین برای فروشگاه و سوپرمارکت­هایی بیشتر مورد استفاده است که در فضاهایی ناهموار مستقر شده­اند و امکان حمل تجهیزات بسیار دشوار است. این نوع قفسه بندی از فریمهای پیچ و مهرهای و بازوهای افقی و کفپوش مخصوص برای تمامی طبقات تشکیل شده است. قفسه بندی پیچ و مهره ای از نبشی و پانل صفحه، که به وسیله پیچ و مهره به یکدیگر متصل می گردند تشکیل شده و به صورت تک ردیف یا دوبل در چندین طبقه قابل اجرا می باشد.

هنگام انتخاب قفسه بندی باید آینده را نیز در نظر بگیرید.

این روکش و لبههای صاف آن را برای اره برقی یا ایجاد گوشههای گرد ایده آل میکند، زیرا به راحتی خرد نمیشود. منظور ایجاد برخی از این سوله و سالنها که ایجاد می شود را می توان انبار کالا و محصول، سردخانه های زیر صفر و بالای صفر، قطعات یدکی خودرو و … آیا می توان این سازه را بصورت فصلی از مکانی به مکان دیگر جابجا کرد؟ اين يکپارچگي در سطح انبار بدليل تراکنشهاي بالا ميتواند بصورت اتوماتيک صورت پذيرد. قفسه های یک طرفه بصورت کلی کاربرد گسترده ای در تمامی انواع فروشگاه دارند. هنگام انتخاب قفسه بندی باید آینده را نیز در نظر بگیرید. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع قفسه فروشگاهی با ما تماس بگیرید. فروشگاهی را در نظر بگیرید که تمام وسیله ها و محصولاتشان را بدون هیچ نوع نظم و قفسه ایی به روی هم انبار کرده اند در این صورت ایا مشتری می تواند به کیفیت محصولات شما اعتماد کند؟

قفسه فروشگاهي

اگرچه دولت با تدوين آيين نامه ها و تلاش در ساختار بندي اصناف تلاش کرده است سقفي براي ميزان سود اين واحدها تعيين کند ولي واقعيت ان است که اين ساختار سنتي تو در تو به قدري در هم پيچيده و با نظام بوروکراتيک دستگاههاي نظارتي در هم آميخته که آيين نامه ها از حد کاغذهايي که بر آن نقش مي بندند فراتر نمي روند. علاوه بر اين، سيستم فروشگاهي علاوه بر کنترل حق دسترسي کاربران، امکان کنترل دريافت و پرداخت صندوقهاي فروش به ريز هر تراکنش و ثبت اضافي و کسري صندوق و پشتيباني از عمليات حسابداري آنها را فراهم ميآورد. همکاران سيستم امکان يکپارچگي فرآيندهاي انبار، دريافت و پرداخت مشتريان و فروشگاهها و حسابداري فروش و اسناد انبار را فراهم آورده است که به مديريت مالي سازمان نيز کمک شاياني ميکند.

اين گزارشها ميتوانند براي تعيين اثربخشي سياستهاي فروش، رديابي موجودي فروشگاهها و سازمان و مغايرتگيري از دريافت و پرداخت هر فروشگاه و مقايسه با فروش آن استفاده شوند. اين سيستم امکان دريافت گزارشات تحليلي براي رديابي در سطح هر واحد کالا بين فروشگاهها و انبارهاي سازمان با در نظر گرفتن عوامل رديابي چند سطحي را فراهم ميکند. در فروشگاههاي زنجيرهاي به دليل خريدهاي با حجم بالا از تامينکنندگان و لزوم شارژ به موقع موجودي کالاها در فروشگاهها و در سطح هر غرفه و قفسه، نياز مبرم به کنترل موجودي در لحظه کالاها در سطح هر فروشگاه و کل سازمان وجود دارد. سرعت عمليات در فرآيندهاي فروش و انبارداري فروش يکي از چالشهاي فروشگاههاي زنجيرهاي در افزايش درآمد محسوب ميشود.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما