“متکبر نباشید، برای مردم کار کنید”: باگوانت مان منصوب شده از پنجاب به CM به MLA های AAP


چاندیگار: باگوانت مان، وزیر منتخب پنجاب، روز جمعه از نمایندگان تازه منتخب AAP درخواست کرد که بر زمین مانده و بیشتر وقت خود را در روستاها و شهرها بگذرانند تا مسائل عمومی را حل کنند.

مان به نمایندگان مجلس نمایندگان گفت: «آنجا که ما به دنبال رأی بودیم، کار کنید.» «دولت از دهکده‌ها، بخش‌ها و محلاها اداره خواهد شد. برو با مردم ملاقات کن، با آنها چای بنوش. افسران را همراهی کنید و مسائل آنها را حل کنید، “مان در یک سخنرانی کوتاه در جریان جلسه حزب قانونگذار AAP گفت.

او به آنها توصیه کرد: “حداقل زمان را در چاندیگر بگذرانید.” چندیگر پایتخت مشترک پنجاب و هاریانا است. او به آنها گفت که همیشه متواضع باشید و تکبر را کنار بگذارید. “شما MLA آن افرادی هستید که به شما رای نداده اند … شما نمایندگان مجلس پنجابی هستید و دولت توسط پنجابی ها تشکیل شده است.

باگوانت مان روز جمعه به اتفاق آرا به عنوان رهبر حزب قانونگذاری AAP در پنجاب انتخاب شد و او روز شنبه با فرماندار دیدار خواهد کرد تا ادعای تشکیل دولت در ایالت را داشته باشد.

AAP در انتخابات مجلس پنجاب با کسب 92 کرسی برای تشکیل دولت خود در این ایالت با اکثریت سه چهارم در مجلس قانونگذاری 117 عضوی پیروز شد.

وزیر منتخب همچنین سیاست تجارت اسب را مورد توجه قرار داد و گفت: “ما می توانیم هر زمانی که بخواهیم جلسه حزب قانونگذاری خود را برگزار کنیم. ما نیازی به عجله یا نگرانی نداریم زیرا نمایندگان مجلس ما صادقانه هستند و به ایالت های دیگر فرار نمی کنند. .

پنجاب شاهد یک رقابت چند گوشه با بازیگران کلیدی کنگره، حزب Aam Aadmi (AAP)، ائتلاف حزب Shiromani Akali Dal-Bahujan Samaj و ائتلاف حزب Bharatiya Janata، وزیر ارشد سابق، کاپیتان آماریندر سینگ، کنگره لوک پنجاب و SAD بود. (سانیوکت) به رهبری اس اس دیندسا.

چارنجیت سینگ چانی، پرکش سینگ بادال، سوخبیر سینگ بادال، آماریندر سینگ و ناوجوت سینگ سیدو همگی به نامزدهای AAP شکست خوردند.

در نظرسنجی مجلس پنجاب در سال 2017، کنگره 77 کرسی به دست آورد، در حالی که شیرومانی آکالی دال توانست تنها 15 کرسی کسب کند، BJP سه کرسی و نامزدهای مستقل دو کرسی به دست آوردند. AAP به عنوان دومین حزب بزرگ با 20 کرسی ظاهر شد.

تلویزیون زندهMarisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین ناخن کار تبریزPurchase guideبهترین مشاور کنکوراخبار جدیدBuyاجاره ماشین کیشdigital currency tutorialبهترین تالار عروسی اصفهانdigital currency channel