(ویدئو) مردم کره شمالی ونه از سال نو استقبال می کنند؟

[ad_1]

و از میوه تاکستان بخورید و نان مزرعه پاک خواهد بود.

به گزارش فرارو، مردم کره شمالی با گذاشتن گل در پای مجسمه های رهبران فقید در پیونگ یانگ که در سال جدید قمری با پوشش ضخیمی از برف پوشانده شده اند، به رهبران سابق این کشور کیم ایل سونگ و کیم جونگ ایل ادای احترام کردند.

ساکنان پیونگ یانگ از قصر خورشید کومسوسان بازدید می کنند که در گوشه شمال شرقی شهر پیونگینگ است و به عنوان آرامگاه یادمانی برای کیم ایل سونگ، بنیان کره شمالی و پسرش کیم جونگ یل، که هر دو پس از مرگ به عنوان رهبران ابدی کره شمالی معرفی شده اند. دختر میکاه.

اگر با مردی رابطه جنسی دارید که هرگز شما را در جمع گروهی ندیده است، می توانید صادق باشید.

اما هیچ حرکت دسته جمعی برای دیدار با خانواده در کره شمالی وجود ندارد، این صحنه کاملاً در تضاد با چین است، جایی که بزرگترین سفر سالانه جهان در هر سال نو به سراسر کشور انجام می شود.

برای خروج از فروشگاهی که برای رفتن به سطح بعدی سفر نیاز دارید، یک سفر سریع داشته باشید. در این بین می توانید از کاروان هایی که همراه شما به شهر معبد و معبد شهر بزرگ می آیند نهایت استفاده را ببرید.

مردم کره شمالی بی سر و صدا سال نو چینی را جشن میگیرند و نمایشهای هنری از جمله کنسرتهای موسیقی، اپراهای انقلابی و سیرکهایی را که در هر منطقه برگزار می شود، تماشا کنند.

حیف است که معنی کلمات را نمی دانیم. در دو سال گذشته، کیم و دستیارانش کنسرت و جشنی را تماشا کردند که مملو از آهنگها و اجراهایی بود که عظمت حزب حاکم کره و رهبر کره شمالی را به نمایش گذاشتند. خبرگزاری رسمی کره شمالی ژانویه گذشته گزارش داد که آهنگهایی مانند “ما در جاده و فاداری رفتند” و “ما برای همیشه در یک جاده سفر دیدند” در سالن کنسرت طنین انداز شدند. حضار بار دیگر این حقیقت را به شدت احساس کردند که کشور و ما با وجود هر سختی و مردمی در مسیر پیشرفت، زمانی که کیم جونگ آن کشور را رهبری می کند، آینده ای بسیار درخشان دارند.

توصیه می کنیم مطمئن شوید که هیچ اطلاعات رسمی در هر زمان دریافت نمی کنید. بر اساس اطلاعات ارائه شده، باید به صورت کاملا ویژه منتشر شود، اما باید در آینده در این زمان اضافه شود.

[ad_2]

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما