6 نکته‌های توپ فرد در پمپ

تولید کننده پیشرو پمپ های اندازه گیری، پکیج های تزریق مواد شیمیایی، بسته های فرآیندی، شیرهای ایمنی و قطعات برای کاربردهای تولید نفت و گاز و پالایشگاه است. سیستم های بسته بندی شده در مرکز Madden آزمایش می شوند و اطمینان حاصل می شود که استانداردهای عملکرد رعایت می شود. است؛ اما اگر شما جزو کسانی باشید که نکات زیر را رعایت می کنید مطمئن باشید با این مشکلات برخورد نخواهید کرد. بدون شک تاریخی ترین سیستم های لوله کشی و تجهیزات مرتبط با آب و آبیاری متعلق به ایران باستان میباشد چرا که ایرانیان اولین کسانی بودند که بدون نیاز به سکونت در حاشیه رودخانه ها نسبت به حفر قنات اقدام میکردند . پمپ های مدن از بادوام ترین پمپ های تزریق مواد شیمیایی موجود در بازار هستند. معمولاً از پمپ های دو دیافراگم هوائی (AODD) استفاده می شود. این سری از پمپ آب دارای دو سری پروانه مکشی بوده و سبب می شود که سرعت مخصوص کمتر از ۶۰۰۰ باشد.

نیروی محرک لازم برای گردش پروانه را شفت تامین کرده و در طراحی پمپ پلیمری شفت دار بدلیل پمپاژ سیال با قابلیت خورندگی بالا کیفیت آب بند پمپ اهمیت دارد، زیرا خرابی و نشت این دسته از پمپ باعث ایجاد خسارات جانی و مالی می شود، به همین منظور این دسته از پمپ ها دارای آب بندی پیچیده و پر هزینه بوده(این دسته از پمپ – www.webdarsi.ir/%d9%be%d9%85%d9%be-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%a8%d8%aa%d8%af%db%8c%d9%87%d8%a7-%d9%88-%d9%87%d9%85%d9%87-%d8%af%db%8c%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86/ – ها را بصورت صد درصد نمی توان آب بندی کرد)اما بدلیل راندمان بالاتر این پمپ ها قابلیت انتقال سیال در دبی و هد بالاتری را دارند.

مشکل پمپ های چینی صدا دار بودن آنهاست درعوض پمپ های ایتالیایی صدای کمتری دارند ولی از لحاظ قدرت همان قدرت را دارند مشکل دیگر پمپ های بی کیفیت این هست که سیم پیچ موتور آن یا الکتروموتور آن از جنس آلومینیوم است لذا طول عمر کمتری نسبت به الکتروموتور هایی با سیم پیچ مسی دارند. مدل کارکرد پمپ کف کش به این گونه است که یک موتور الکتریکی باعث به حرکت درآمدن پمپ می شود و با این حرکت پمپ، انرژی جنبشی سیال یا همان مایعی که قرار است توسط پمپ پمپاژ شود افزایش پیدا می کند و باعث پمپاژ سیال به بیرون می شود.

این مجموعه شامل دسته ای از پمپ ها می باشد که ظرفیت های دوزینگ بالا و یا فشارهای بالا را تأمین می کند. برای این منظور، در پمپ های دوزینگ در قسمت مکش و رانش شیرهای یکطرفه بکار می رود. دوزینگ پمپ پرومیننت تولید کننده پیشرو پمپ های اندازه گیری، پکیج های تزریق مواد شیمیایی، بسته های فرآیندی، شیرهای ایمنی و قطعات برای کاربردهای تولید نفت و گاز و پالایشگاه است. طراحی فشرده. اکثر بسته های سیستم اندازه گیری مواد شیمیایی Madden 2 فوت در ۲-۱/۲ فوت پمپ کشاورزی – https://upsanat.ir/product-category/pump/agriculture/ – یا کوچکتر هستند.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما