7 راه مسخره ساده برای بهبود آی سی

بسته به قرارداد، مستاجر می تواند در صورتی که مشکلی جدی در خانه پیدا کند، آن را فسخ کند. اگر مستاجر در پایان قرارداد خود را کنار بکشد، فروشنده همچنان حق اختیار و حق بیمه اجاره را به عنوان درآمد دارد. با اضافه کردن اعتبار اجاره به دست آمده به هزینه اختیار، مستاجر 12200 دلار برای پیش پرداخت جمع آوری کرده است. اگرچه اگر مستاجر تصمیم به خرید خانه داشته باشد، این پول به سمت پیش‌پرداخت می‌رود، اما جمع‌آوری آن مقدار پول قبل از اجاره همچنان دشوار است.

هشدار: در حال حاضر درباره IC چه کاری می توانید انجام دهید

Buy ICاگر در پایان دوره اجاره، مستاجر خانه را بخرد، حق اختیار بخشی از پیش پرداخت می شود. در پایان مدت اجاره، خریدار ممکن است نتواند خانه را بخرد به همان دلایلی که در ابتدای اجاره قادر به خرید آن نبوده است: اعتبار بد، پیش پرداخت ناکافی، درآمد ناکافی.

اگر خریدار فقط سه بار در سال اجاره را با تاخیر پرداخت کند، در پایان مدت اجاره، خریدار 1800 دلار کمتر برای پیش پرداخت خواهد داشت. سه مأموریت اول ماه ("آپولو 8"، "آپولو 10" و "آپولو 11") از یک مسیر بازگشت آزاد استفاده کردند، که مسیر پروازی را همسطح مدار ماه حفظ کرد، که امکان بازگشت به زمین را در صورتی که موتور SM موفق به انجام یک درج مداری ماه نشد. با این حال، فروشنده در حال بازگشت به نقطه اول است، که می تواند برای برخی از صاحبان خانه که فقط می خواهند از شر خانه قدیمی خود خلاص شوند، دشوار باشد.

It’s همه چیز درباره (The) IC

این یک جایگزین ارزشمند برای خریدارانی است که در غیر این صورت ممکن است امتیاز اعتبار یا پس‌اندازی برای داشتن خانه نداشته باشند. اگر خریدار بالقوه جدیدی بیاید که بخواهد خانه را با قیمت بالاتری بخرد، فروشنده خوش شانس نیست.

اگر شخص دیگری بخواهد خانه را با قیمتی بالاتر از آنچه در ابتدا توافق شده بود بخرد، چه؟ خریداران زمان دارند تا در حین اجاره خانه، درآمد کسب کنند و سابقه اعتباری خود را تعمیر کنند. مک لیندونهم خریداران و هم فروشندگان باید قبل از توافق با هر قرارداد الزام آور، گزینه های خود را به دقت بررسی کنند. خریداران همچنان باید هزینه اولیه این گزینه را بپردازند.

IC Diaries

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از خرید آی سی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم