78% از وضعیت قانون و نظم راضی هستند، 76% می گویند منبع تغذیه تحت حکومت یوگی آدیتیانات بهبود یافته است: نظرسنجی


دولت BJP به رهبری یوگی آدیتیانات در اوتار پرادش پس از کسب بیش از 265 کرسی در انتخابات مجلس قانونگذاری سال 2022، بار دیگر به قدرت رسید. در حالی که برخی از کارشناسان سیاسی پیش‌بینی می‌کردند آخیلیش یاداو از حزب سامجوادی رقابتی قوی با BJP به رهبری یوگی آدیتیانات ایجاد کند و علیرغم افزایش بیش از 80 کرسی نسبت به انتخابات گذشته، تنها توانست به مرز 130 کرسی برسد. پیروزی BJP در انتخابات مجلس برای دو دوره متوالی در اوتار پرادش تاریخی است زیرا معمولاً این ایالت پس از دوره اول از دولت در قدرت خارج می شود و حزب مخالف اصلی را جایگزین آن می کند.

آژانس نظرسنجی LocalCircles، در 90 روز گذشته، ارزیابی گسترده ای از 5 سال حکومت اوتار پرادش به رهبری یوگی آدیتیانات انجام داده است.

LocalCircles بیش از 70000 پاسخ از ساکنان 51 منطقه اوتار پرادش دریافت کرد. 70 درصد شرکت کنندگان مرد و 30 درصد زن بودند. از مجموع شرکت کنندگان، 36 درصد در ولسوالی های ردیف 1، 28 درصد از ولسوالی های ردیف 2 و 36 درصد از ولسوالی های ردیف 3، 4 و دهات بودند.

در این نظرسنجی، اکثریت قریب به اتفاق پاسخ دهندگان (78٪) گفته اند که موضوع اصلی UP – وضعیت نظم و قانون – در 5 سال گذشته بهبود یافته است. به طور مشابه، 76 درصد مردم گفته اند که وضعیت منبع تغذیه در ولسوالی های آنها بهبود یافته است.

78 درصد از شهروندان می گویند قانون و نظم در اوتار پرادش در 5 سال گذشته بهبود یافته است

دولت اوتار پرادش بارها به دلیل نقض آشکار حاکمیت قانون در این ایالت مورد انتقاد قرار گرفته است. اخیراً، یک گروه جامعه مدنی متشکل از دانشگاهیان، روشنفکران و بوروکرات‌های سابق مجبور شدند نامه‌ای سرگشاده بنویسند تا نقض آشکار قانون در زمینه‌های مختلف مانند حملات پلیس به تظاهرات مسالمت‌آمیز، اقلیت‌ها و غیره را برجسته کنند. حتی مخالفان نیز به شدت به دولت یوگی آدیتیانات به رهبری یوگی آدیتیانات به دلیل وخامت اوضاع نظم و قانون در ایالت ضربه می زنند و بیان می کنند که فعالیت های مجرمانه در ایالت بیداد می کند. پیش از این، سخنگوی حزب ایالتی اطمینان داده بود که جنایات ناشی از خشم را کنترل می کند، و اطمینان حاصل کرد که پلیس بی وقفه برای به زندان انداختن مجرمان در پشت میله ها تلاش می کند. دولت UP ادعا می کند که 150 جنایتکار در درگیری ها کشته شده اند در حالی که قانون امنیت ملی بر 630 نفر سیلی زده است و 44759 نفر تحت قانون Goonda محاکمه شده اند. در مجموع، تعداد زیادی از شهروندان در جوامع محلی در چند وقت اخیر بهبود وضعیت نظم و قانون را ابراز کرده و نیاز به ادامه این مسیر را ابراز کرده اند.

سؤال بعدی سعی در درک نبض ساکنان UP در مورد نحوه ارزیابی وضعیت قانون و نظم در منطقه خود در 5 سال گذشته داشت. قابل ذکر است، اکثریت، 56٪ از ساکنان UP می گویند که “بهبود قابل توجهی” قانون و نظم در ایالت آنها در 5 سال گذشته رخ داده است، در حالی که 22٪ می گویند “مقداری بهبود” وجود داشته است. با شکستن این نظرسنجی، 7٪ از ساکنان UP می گویند “هیچ بهبودی وجود ندارد”، 6٪ می گویند “بدتر شده است”، و 9٪ می گویند که “به طور قابل توجهی بدتر شده است”. در مجموع، 78٪ از ساکنان UP می گویند قانون و نظم در ایالت آنها در 5 سال گذشته بهبود یافته است، در حالی که 22٪ می گویند که بهبود نیافته است. این سوال در نظرسنجی 4897 پاسخ دریافت کرد.

76 درصد شهروندان می گویند که منبع برق در منطقه آنها در اوتار پرادش در 5 سال گذشته بهبود یافته است

قطع برق از نظر تاریخی یکی از مهمترین مسائل ساکنان اوتار پرادش بوده است. تعداد خانوارهای بدون برق تا پایان آگوست سال 2020 به 253785 نفر رسید. دولت یوگی ادعا می کند که گام های مشخصی برای ساده سازی تولید، انتقال و توزیع برق از طریق مکانیسم مشارکت عمومی-خصوصی (PPP) در حال انجام است. مشابه قانون و نظم، شهروندان تجربیات مثبت خود را در مورد منبع تغذیه در چند سال اخیر بیان کرده اند.

سوال در این نظرسنجی تلاش می‌کرد تا درک بهتری از ساکنان UP در مورد اینکه آنها به بهبود منبع برق در منطقه خود در 5 سال گذشته چگونه ارزیابی می‌کنند، داشته باشد. در پاسخ، اکثریت 55 درصد از ساکنان UP مورد بررسی گفتند که وضعیت تامین برق در منطقه آنها “به طور قابل توجهی بهبود یافته است”، در حالی که 21٪ گفتند “مقداری بهبود یافته است”. با شکستن این نظرسنجی، 12 درصد از ساکنان گفتند “هیچ بهبودی وجود ندارد”، 5٪ دیگر گفتند که “بدتر شده است” و 4٪ گفتند که “به طور قابل توجهی بدتر شده است”. در مجموع، 76٪ از ساکنان UP می گویند که منبع تغذیه در منطقه آنها در 5 سال گذشته حکومت یوگی بهبود یافته است، در حالی که 21٪ می گویند که اینطور نیست. این سوال در نظرسنجی 4901 پاسخ دریافت کرد.

80 درصد از شهروندان اوتار پرادش می گویند که سطح پاکیزگی در منطقه آنها در 5 سال گذشته بهبود یافته است.

در طول سال‌ها، دولت اوتار پرادش برنامه‌های پاکیزگی مختلفی را در سراسر ایالت اجرا کرده است. به عنوان مثال، در اکتبر 2019، دولت ایالتی یک حرکت پاکیزگی گسترده با تمرکز ویژه بر روی کالاهای پلاستیکی یکبار مصرف که همه 75 منطقه را پوشش می دهد، راه اندازی کرد. چندین احتکار برای گسترش آگاهی برای کمک به پاکسازی شهرها ایجاد کرد. سال گذشته، قبل از شیوع بیماری همه‌گیر در کشور، UP یک منشور 5 ماده‌ای را برای همه ارگان‌های محلی، مدیران برنامه‌های منطقه و هماهنگ‌کنندگان اجرا کرده بود تا از پاکیزگی در منطقه خود اطمینان حاصل کنند، مانند بدون زباله، بدون اجابت مزاج، بهبود رتبه‌بندی، همراه با جامد. و مدیریت پسماندهای مایع دولت ایالتی گفته بود که افسرانی که وظیفه انجام تمرینات پاکیزگی را بر عهده دارند، در صورتی که ایالت به خوبی در امر پاکسازی عمل نکند، پاسخگو خواهند بود.

اولین سوال در این نظرسنجی سعی داشت از ساکنان اوتار پرادش بهتر بفهمد که چگونه به بهبود پاکیزگی در منطقه خود در 5 سال گذشته نمره می دهند. در پاسخ، اکثر 56 درصد از شهروندان گفتند که “بهبود قابل توجهی” وجود داشته است، و 24٪ گفتند “مقداری بهبود” در سطوح پاکیزگی در مناطق خود در 5 سال گذشته حکومت یوگی وجود داشته است. تنها 10 درصد از ساکنان گفتند “هیچ بهبودی” وجود ندارد، 4٪ گفتند که “بدتر شده است” و 6٪ گفتند که “به طور قابل توجهی بدتر شده است”. در مجموع، 80 درصد ساکنان UP می گویند که سطح پاکیزگی در ولسوالی در 5 سال گذشته بهبود یافته است، در حالی که 20 درصد می گویند که بهبود نیافته است. این سوال در نظرسنجی 4895 پاسخ دریافت کرد.

سلب مسئولیت: نظرسنجی فوق توسط LocalCircles در ظرفیت فردی خود انجام شده است. مسئولیت هر گونه خطا در مقاله بالا تنها بر عهده LocalCircles خواهد بود.Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین ناخن کار تبریزPurchase guideبهترین مشاور کنکوراخبار جدیدBuyاجاره ماشین کیشdigital currency tutorialبهترین تالار عروسی اصفهانdigital currency channel