Sabka Saath از PM Modi، سیاست Sabka Vikas با الهام از آموزه‌های گورو راویداس: UP CM Yogi Adityanath


دهلی نو: یوگی آدیتیانات، وزیر ارشد اوتار پرادش، روز چهارشنبه (16 فوریه) گفت که سیاست نخست وزیر نارندرا مودی «سابکا سات، سابکا ویکاس» از آموزه های گورو راویداس، شاعر قرن 15-16 الهام گرفته شده است.

به مناسبت سالگرد تولد راویداس امروز، آدیتیانات برای ادای احترام از معبد راویداس در محوطه سر گوواردان در بنارس بازدید کرد و همچنین از “پراساد” در “لنگر” پذیرایی کرد.

PTI به نقل از UP CM گفت: “امروز Maghi poornima و همچنین سالگرد تولد گورو راویداس است که در سرزمین مقدس کاشی در Seer Govardhan به دنیا آمد. امروز، هزاران نفر از مردم احترام خود را نسبت به sadhguru ابراز می کنند.”

علاوه بر این، CM BJP به خبرنگاران گفت: “در رهبری نخست وزیر نارندرا مودی، ما به همه سیاست “سبکا سات، سابکا ویکاس” که همچنین از آموزه های سنت راویداس الهام گرفته شده است، پیش می رویم.

آدیتیانات همچنین در توییتر تصاویر خود را در حال خوردن لنگر در محوطه Seer Govardhan به اشتراک گذاشت. “از دریافت پراساد در لنگر در “Seer Govardhan”، زادگاه سنت شیرومانی گورو راویداس جی، که جامعه بشری را در پرتو ارزش‌ها و افکار انسانی مانند عشق، وحدت، هماهنگی و هماهنگی اجتماعی روشن می‌کرد، دریافت کردم. UP CM توییت کرد.

در همین حال، نخست وزیر مودی امروز در «شری گورو راویداس ویشرام دهم ماندیر» در کارول باغ دهلی اقامه کرد. مودی همچنین یک کلیپ ویدیویی از شرکت او در “شاباد کرتان” در معبد به اشتراک گذاشت و آن را “بسیار خاص” نامید.

(با ورودی های آژانس)

تلویزیون زندهKelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین ناخن کار تبریزPurchase guideبهترین مشاور کنکوراخبار جدیدBuyاجاره ماشین کیشdigital currency tutorialبهترین تالار عروسی اصفهانdigital currency channel