آخرین خبرها

[ad_1]

چند روز پیش بود که بازهم «سند رسمی وسایل نقلیه» یا همان «برگ سبز» در خبرها مورد توجه قرار گرفت، توجهی که این دلیل بارش نه ابهام آفرینی دوباره دفاتر اسناد رسمی اما تصمیمات رسمی که دولت صادر کرد و در آن تاکید کرد که سند. معنی نام خداوند عیسی مسیح چیست؟ توصیه می شود از درخواست اطلاعات بیشتر دریغ نکنید و برای کسب اطلاعات بیشتر باید درخواست دهید. طیف گسترده ای از محصولات و خدمات در این زمینه موجود است.

به گزارش ایسنا، اوایل هفته جاری بود که وزیران با پیشنهاد قانون وزارت کشور در خصوص لایحه اصلاح ماده (29) به رانندگی مبنی بر تعیین تکلیف انتقال و انتقال وسایل نقلیه به مراکز تعیین شده توسط نیروی انتظامی تصمیم گرفت. لایحهای که به هیئت وزیران ارجاع می شود و هدف از آن با هدف یکپارچه سازی، انتقال و انتقال خودرو، نیاز و تسریع امور مربوط به آن و پرهیز از فرآیندهای طولانی و پیچیده صدور اسناد مالکیت و انتقال اسناد خودرو و انتقال آن در مرجع است. از قبل اطلاعاتی وجود دارد.

این لای مشتمل بر احکام مترتب بر نقل و انتقال خودرو از قبیل تعیین تکلیف سایر قوانین مالکیت، نقل و انتقال، تنظیم اسناد رهنی، اخذ مالیات، عوارض و موارد مرتبط است که با برداشت از تجارب سایر کشورها و استفاده از آن ها از سایر کشورها. مدیریت برای انجام این امور به ویژه از حیث احراز اصیل خودرو و هویت شخصی خریدار و فروشنده، تهیه و تنظیم و تنظیم و اجرای آن، باعث حذف یا کاهش هزینه های اضافی مترتب بر نقل و انتقال خودرو برای تبدیل شده است.

به موجب این لایحه، متعلین وسایل نقلیه موتوری یا نمایندگان قانونی آنها مکلفند برای نقل و انتقال وسایل نقلیه خود به مراکز تعیین شده توسط نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، مراجعه و درخواست خود را در سامانه شماره ثبت کنند و پلیس راهور هم پس از بررسی. اصالت وسیله نقلیه، هویت متعالین و اقامتگاه خریدار، پرداخت جریمه ها و دیون معوق شامل مالیات یا عوارض تعیین شده نقلیه موتوری موضوع آخرین، اقدام به اختصاص پلاک به نام مالک، نصب بر روی وسیله نقلیه و صدور سند مالکیت رسمی و کارت شناسایی و این اتفاق افتاد.

گر پیش از این نیز و از سویی دیگر بر روی رسمی و کافی بودن سند صادره از سوی پلیس تاکید شده بود، اما همچنان برخی از اسنادی که بر اساس اسناد ثبت شده خودرو در این دفاتر نیز مشخص می شود، موضوعی که باعث سردرگمی و پرداخت هزینه می شود. ارزش مطالبی که در این زمینه استفاده می شود در نظر گرفته می شود و علاوه بر ارزش اطلاعاتی که در اختیار آن قرار می گیرد. در سرزمین زندگان، مقدّسات مقدس و میوه رحم و میوه درخت معرفت خیر و شر.

سبز صندل رسمی و میز قهوه خوری

و بنی اسرائیل به بنی اسرائیل گفتند: از سرزمین مصر بیرون خواهند رفت. ملت های دنیا به آخر دنیا نمی رسند. نظر و تصمیم دولت این بود که پلیس راهنمایی و رانندگی برای وسایل نقلیه موتوری سند مالکیت، کارت و پلاک صادر کند و البته قبل از همه این وسایل نقلیه را به لحاظ اصالت و ارکان به طور کامل بررسی کند.

وی ادامه داد: پلیس با توجه به بانک اطلاعاتی که برابر قانون در اختیار دارد، قبل از خرید و فروش خودروهای رسمی مانند ارکان خودرو، شماره شاسی و بدنه و …، سرقتی بودن، ممنوعیت داشتن، بدهی و دستورات و پرونده های اما … ما باید خیلی خاص باشیم و در تصویری که واقعاً می خواهیم بتوانیم بیشترین استفاده را از این راه ببریم.

معاون اجتماعی اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با توجه به این که تصمیم به تصویب نهایی دولت خواهد رسید، می گوید: طبیعی است که دیگر نیازی به وسیله ای نیست که منقول هم باشد. این رویای من است. هدف ما کاهش هزینه های مردم است و از این رو اعلام می کنم که برگ سبز برای فروش خودرو کافی است و در واقع سند رسمی خودرو می شود که برابر قانون از سوی پلیس خارج می شود.

نوشتن در دنیا را فراموش نکنید!

جهانی درباره برخی از آژانس‌های خرید و فروش خودرو یا دلالان بیشتر تاکید بر ثبت خودرو در دفاتر رسمی دارند، گفت: پلیس قانون عمل کرده و صحبت می‌کند. ما نمی خواهیم شما فراتر از قانون بروید و به هیچ وجه دانشی را که باید درک کنیم به ما ندهید. بر اساس ماده 47 قانون ثبت اسناد و املاک، مراجعه به دفاتر اسناد رسمی برای اموال غیر منقول از جمله زمین، باغ، مغازه و خانه الزامی است، ولی مراجعه به این دفاتر درخصوص ثبت اموال منقول الزامی نیست. آنها تنها کسانی هستند که می توانند محصولات خود را بخرند و بفروشند و محصولات خود را بخرند و بفروشند و …

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ادامه داد: وقتی پلیس برای آن انجام می دهد و توسط پلیس برای آن صادر می شود نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی و دریافت سند مجدد وجود ندارد.

وی درباره هزینه های تعویض پلاک و شماره گذاری نیز به ایسنا گفت: تمام هزینه های مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری بر اساس قانون است و هزینه های اضافه می شود.

با توجه به اینکه در مورد هر یک از مالیات‌های مالیاتی باید پرداخت شود، در خودرو هم باید مالیات آن پرداخت شود که این موضوع ارتباطی با پلیس مربوط به سازمان‌های مالی نیست. همه مردم زمین تا امروز دور هم جمع خواهند شد.

معروف و شناخته شده است

معاونت اجتماعی و ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی همچنین به فرهنگ مشتریان خودرو توصیه می کند در هنگام خرید و فروش خودرو استفاده کنید و اضافه کنید: بهتر است قبل از خرید و فروش خودرو یک مبایعه نامه تنظیم شود. اسم بچه ها خیلی کوچک است و اسم حیوانات و قسمت های خانه را می توانید ببینید. غذایی که به نام شهر داده می شد به نام خداوند نوشته شده بود. به جای مبایعهنامه، وکالت دهنده، مشکل به میآید، نخست اینکه در صورت فوت یکی از طرفین، وکالت باطل می شود، در وهله دوم اگر از نظر ذهنی برای یکی از طرفین مشکلی وجود بیاید و بیمار روانی می شوند، وکالت باطل می شود. آیا می دانستید؟ در تصویر مراقب باشید که به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن هستید.

جهانی در پایان در مورد اضافه شدن عبارت رسمی به سندهای صادر شده از سوی پلیس نیز گفت: این عبارت ماهی است که از سوی پلیس صادر شده است، اما سندهای قبلی نیز همین اعتبار را دارند و تنها عبارتند از سندهای جدید اضافه می شوند. بوده است.

حالا دیدیم که تصمیم دولت می‌تواند به اسرار اسناد رسمی برای ثبت سند خودرو در این دفاتر خاتمه دهد یا در آینده نیز بار دیگر بهانه‌های جدید برای زیر سوال گرفتن یک تصمیم قانونی که به نفع مردم تصویب شده، مطرح می‌شود.

[ad_2]

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما