طراحی لبخند

لبخند یکی از موهبت های زیبای الهی است که همیشه دلنشین است. اما لبخندی که با اجزای صورت هماهنگ باشد دلپذیرتر است. داشتن دندان های صاف، منظم و براق برای هر فردی مطلوب و جذاب است که زیبایی منحصر به فردی را نیز به چهره می بخشد. لبخند با دندان های زیبا یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین چیزهایی است که امروزه بسیاری از افراد روی صورت آن را می خواهند. آیا شما هم چنین دندان هایی می خواهید؟

شما هم می خواهید برای داشتن دندان های زیبا و زیبا به کلینیک دندانپزشکی بروید، اما نمی دانید کدام روش برای شما بهترین است؟

دندانپزشک متخصص با بررسی وضعیت دهان و دندان و بررسی هرگونه نقص دندانی مناسب ترین و بهترین روش درمانی را برای شما انتخاب می کند. بهتر است قبل از مراجعه برای آشنایی با روش های طراحی لبخند، مقاله زیر را مطالعه کنید. در این صورت می توانید به راحتی هنگام مراجعه به مطب دندانپزشکی با دندانپزشک خود مشورت کنید.

طراحی لبخند چیست؟

طبق تحقیقات، لبخند زیبا و دلنشین دومین عامل زیبایی چهره (اولین عامل چشم ها) است. بنابراین لبخند سالم و دلنشین تاثیر عمیق و ماندگاری بر بیننده خواهد داشت. طرح لبخند زیبا حاصل ترکیب اجزای صورت و دندان است. این مولفه ها شامل تنظیم کلی فرم و نیمرخ صورت با طرح لبخند، رنگ پوست صورت، فرم لب ها و گونه ها، شکل و طرح لثه ها، شکل، رنگ و موقعیت دندان ها در واقع ترکیب این مولفه ها منحنی به نام خط لبخند ایجاد می کند و چهره ای دلپذیر، شاد و مثبت ایجاد خواهد کرد. مهم ترین نکته در طراحی لبخند، تشخیص صحیح و طرح درمان است. تجزیه و تحلیل چهره و لبخند هر فرد، شناخت روابط بین اجزای صورت و ارائه بهترین برنامه درمانی، دانش و هنر یک متخصص زیبایی و پروتز است. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و همچنین افزایش انواع روش ها و درمان های زیبایی در سال های اخیر، مقوله دندانپزشکی نیز بی تاثیر نبوده است.

اصلاح طرح لبخند چیست؟

اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند مجموعه ای از درمان های زیبایی است که در نهایت منجر به لبخندی زیبا می شود. فرآیند اصلاح طرح لبخند یا طرح لبخند، لثه های ناهموار و تغییر شکل یافته را اصلاح می کند و سایر مشکلات دندان را حل می کند. همچنین تغییر طرح لبخند می‌تواند طول، عرض، رنگ و شکل دندان‌ها را به‌طور چشمگیری تغییر دهد تا آن‌ها شاداب و متناسب به نظر برسند. اصلاح لبخند یا طراحی لبخند فقط یک عمل زیبایی نیست، بلکه در طی فرآیند اصلاح لبخند، دندان ها از نظر عملکردی بررسی می شوند.

مزایای اصلاح طرح لبخند

تغییر طرح لبخند می تواند مزایای زیر را داشته باشد: ایجاد طرح لبخند، نشان دادن دندان های سفیدتر و درخشان تر، چهره را جوان تر نشان می دهد. با تغییر طرح لبخند می توان بسیاری از بیماری ها و مشکلات دهان و دندان را برطرف کرد. این روش می تواند بسیاری از حفره های دندانی، عفونت ها و بیماری های لثه را کاهش دهد. ایجاد طرح لبخند می تواند با بهبود ساختار دهان و دندان، نسبت لثه را تنظیم کند.

 

 

هزینه اصلاح طرح لبخند

مدت زمان درمان و هزینه اصلاح طرح لبخند به دندانپزشک، نوع دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه درمانی، وضعیت سلامت دندان و میزان اصلاح بستگی دارد. هر چه درمان مورد نیاز برای داشتن لبخندی زیبا پیچیده تر باشد، قیمت و هزینه درمان طراحی لبخند بیشتر می شود. در طول مشاوره، دندانپزشک زیبایی تمامی این عوامل را در نظر می گیرد و طرح لبخند ویژه ای را با قیمت و دستمزد دلخواه ارائه می دهد. البته عرفا در این زمینه دستمزد را به ازای واحد اعلام می کنند و دندانپزشکان زیبایی به ازای هر واحد مبلغی را تبلیغ می کنند.

طراحی لبخند دیجیتال

سیستم طراحی لبخند دیجیتال یک سیستم بسیار منحصر به فرد است که برای اولین بار طراحی لبخند بیمار به صورت دیجیتالی و کامپیوتری انجام می شود. قبل از هر عمل دندانپزشکی می توان نتیجه درمان را به فرد نشان داد و همچنین می توانید بر اساس سلیقه شخصی یا عکس ها و خاطرات گذشته در مورد طرح لبخند خود نظر دهید. این سیستم طراحی لبخند کاملا واقعی و طبیعی طراحی شده است و بهترین راهنما برای مراجعه کنندگانی است که به زیبایی دندان و طرح لبخند خود توجه زیادی دارند. اندازه‌گیری دقیق اصلاح طرح لبخند با استفاده از نسبت‌های مختلف و تنظیم پارامترهای طراحی صورت از جمله فاصله بین دو مردمک و فاصله گوشه‌های لب، ارتفاع صورت صورت و. ..

استفاده از نرم افزار پیشرفته و قابلیت منحصربفرد آنالیز زیبایی صورت و دندان به ما این امکان را می دهد که به راحتی و با دقت پارامترهای مورد نظر را بررسی و دستورالعمل های آزمایشگاهی و بالینی را صادر کنیم. با استفاده از نرم افزار ویرایش عکس دیجیتال، اصلاحات لازم از جمله: اندازه، شکل، تناسب دندان، ارتفاع و سایر ویژگی ها روی لبخند شما اعمال می شود.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما